titulna > VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE - šport > úspešní športovci

úspešní športovci

 

 Rok 2005

Najlepší športovci roku 2005 v Martine a regióne Turiec Najlepší športovci roku 2005 v Martine a regióne Turiec

Fotogaléria - rok 2005


Najúspešnejší športovci - jednotlivci za rok 2005

DOBOŠOVÁ Martina - skialpinizmus
FLIMEL Vladimír - kulturistika
KATRIŇÁK Jaroslav - motokros
KLOCOVÁ Lucia - atletika
KOPP Pavol - športová streľba
MALACHOVSKÁ Silvia - fitness klasik
ŠIMEČKOVÁ Alžbeta - rádio - orientačný beh
ŠIMKA Filip - ľadový hokej
ŠLUCHOVÁ Martina - karate
VLADÁROVÁ Jana - atletika, beh na lyžiach, biatlon
ŽIAKOVÁ  Miroslava - vodné pólo
 

Najúspešnejšie športové kolektívy za rok 2005

Mestský hokejový klub Martin - ženy
Plavecký a vodnopólový klub Vrútky - ženy
Tatran Prefa Sučany - kolkársky klub - muži
 

Talent roka 2005

DAUBNER Miroslav - hokejbal, vodné pólo, hokej
PÁNIK Richard - hokejbal, judo, hokej
HOLKO Marek - športová streľba
 

Čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport za rok 2005

JUSKO Ján - celoživotná práca - in memoriam
HOFERICA Milan - celoživotná práca
NEMČEK Milan - celoživotná práca
JESENSKÝ Ladislav - celoživotná práca
RUMANN Blažej - celoživotná práca

 Rok 2006

najúspešnejší športovci 2006najúspešnejší športovci 2006najúspešnejší športovci 2006

Fotogaléria - rok 2006

Najúspešnejší športovci - jednotlivci za rok 2006

DOBOŠOVÁ Martina - skialpinistka
ČECH Ivan - kolkárstvo
HOLIGA Ján ml. - zimný triatlon
HRIVNÁK Michal - hokejbal
KOPP Pavol - streľba
KLOCOVÁ Lucia - atletika
KUCHÁRIK Ivan - hádzaná
ŠPIRKO Rastislav - hokejista
ŠEVČÍK Jaroslav - fittnes
ŠIMEČKOVÁ Alžbeta - rádioorientačný beh
TACHEZYOVÁ Michaela - vodné pólo
 

Najúspešnejšie športové kolektívy za rok 2006

Extraligový hokejový klub MHC Martin - muži
Vodné pólistky PVK Vrútky
Ligové hokejistky MHK Martin
Hokejbalisti ŠKB Izoglobal Martin
 

Zvláštne ocenenia za rok 2006

Futbalové mužstvo AQUA Turčianske Teplice - futbalová udalosť roka
DUCHOŇ Milan - Čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport
NIKSCH Vojtech - Čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport
ŠENŠEL Vladimír - Čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport
IGOR Gabaj - In memoriam - Čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport
 

Ostatné ceny za rok 2006

JANÚCH Robert - talent roka - tenis
FEDÁK Matej - talent roka - atletika
DRMLOVÁ Dominika - talent roka - modelárstvo RC

 Rok 2007

najúspešnejší športovci 2007najúspešnejší športovci 2007najúspešnejší športovci 2007

Fotogaléria - rok 2007

MCORŠ 2007

BABINSKÝ Mário - víťaz kategórie mladší žiaci
SEKANOVÁ Petra - víťazka kategórie mladšie žiačky
TURČAN Rastislav - víťaz kategórie muži
 

Športový talent roka 2007

HAJAS Matej - judo
KRIVUŠ Ondrej - skok do výšky
MURČEK Michal - ľadový hokej
 

Najúspešnejší športový kolektív 2007

MHC Martin - ľadový hokej
ŠKB IZOGLOBAL Hokejbalový klub - hokejbal
MHaK Mestský hádzanársky klub - hádzaná muži
 

Vzorné reprezentovanie mesta Martin

MHaK - Veteráni +45 - hádzaná muži
 

Čestné uznanie za celoživotný prínos pre šport 2007

DZUREC Jaroslav - futbal, hokej, tréner, funkcionár
MÁDY Štefan - stolný tenis, futbal, tréner, funkcionár
ZÁTHURECKÁ Stanislava - trénerka gymnastiky, učiteľka
 

Najúspešnejší športovci roka 2007 - jednotlivci

BERAN Michal - ľadový hokej
CIENIK Radovan - biatlon
CHLEBO Patrik - cyklistika
JANOVJAK Vladimír - cyklistika
KLOCOVÁ Lucia - atletika
KOSORÍNSKY Juraj - naturálna kulturistika
KOŽÁR Jozef - bezmotorové lietanie
KUCHÁRIK Ivan - hádzaná
ŠIMEČKOVÁ Barbora - rádioorientačný beh
TÖRÖK Jaroslav - ľadový hokej

 Rok 2008

najúspešnejší športovci 2008najúspešnejší športovci 2008najúspešnejší športovci 2008

Fotogaléria - rok 2008

MCORŠ 2008

BABIBNSKÝ Mário
SEKANOVÁ Karin
LÁNI Silvester
 

Športový talent 2008

MILCOVÁ Zuzana - šach
 

Najúspešnejší športový kolektív 2008

TJ Neografia - volejbal
MHC Martin - ľadový hokej
MHK Martin - ženy - ľadový hokej - ženy
Judo Club ZTS - judo
 

Celoživotný prínos pre šport 2008

HUŤKA Jozef - fotbal
ILGO Ján - funkcionár
VONS Peter - naturálna kulturistika, moderátor
MAŽGÚT Rastislav - tenis, volejbal
 

Najúspešnejší športovec za rok 2008

KLOCOVÁ Lucia - atletika
ĎATELINKA Ivan - ľadový hokej
BLIZNIAK Michal - volejbal
ŠMÍD Peter - karate
MATEJOVÁ Michaela - ľadový hokej
PLIEŠOVSKÝ Michal - naturálna kulturistika
MACHO Michal - ľadový hokej
HRIVNÁK Michal - hokejbal
CHLEBO Patrik - cyklistika
JANOVIAK Vladislav, MITOŠINKA Róbert - cyklistika

 Rok 2009

najúspešnejší športovci 2009najúspešnejší športovci 2009najúspešnejší športovci 2009

Fotogaléria - rok 2009

MCORŠ 2009

Ondrej Šály - veková kategória žiaci a dorastenci
Andrea Trylčová – veková kategória ženy a veteránky
Rastislav Turčan – veková kategória muži a veteráni
Lenka Mendelová - veková kategória žiačky a dorastenky

Športový talent roka 2009

Branislav Hubáček – športová streľba
Lukáš Tomka – petang
Juraj Bellan - cyklistika

Športový kolektív roka 2009

Turčianske šachové centrum – družstvo ženy
Mestský hokejový klub - ženy
Mestský stolnotenisový klub Martin – mužský tím

Športovec roka 2009

Lucia Klocová - atletika
Kristína Lapinová – letný duatlon a triatlon
Ivana Gajdošová – ľadový hokej a hokejbal
Peter Jurošek – hokejbal
Ján Holiga st. – zimný triatlon
Mgr. Ján Holiga - zimný triatlon
Ing. Ladislav Bíro – hádzaná
Ondrej Miláček – klasická kulturistika
Michal Dzubina – ľadový hokej
Ing. Rastislav Belák – cestná cyklistika

Celoživotný prínos pre šport

Josef Tomeček - Cena za mimoriadny celoživotný prínos v oblasti športu so zameraním na ju-jutsu, karate a beh na lyžiach.
Milan Turčan - Cena za mimoriadny celoživotný prínos v oblasti športu so zameraním na hádzanú.
Mgr. Jozef Zanovit - Cena za mimoriadny celoživotný prínos v oblasti športu so zameraním na judo.


Rok 2010

Športový talent roka 2010

Matej Dírer – hokejista
Matúš Filo – rádiový orientačný beh
Ján Mendel – hokej a hokejbal

Športový kolektív roka 2010

Kolektív MHC Martin - muži
Kolektív MHK Martin – ženy

Športovec roka 2010

Miroslav Baran a Maroš Baran – jachting
Jakub Drmla – voľne lietajúce modely vetrone riadené magnetom, kategória F1E
Peter Ďurica – thajský box
Lucia Klocová – atletika
Kristína Lapinová - duatlon, triatlon
Michal Pliešovský – naturálna kulturistika a fitness
Katarína Tomášová – naturálna kulturistika a fitness
Martin Zacharovský – rádiový orientačný beh

Celoživotný prínos pre šport

Ing. Dušan Laššák - atletika, maratón
Ľudovít Lettrich – kondičný beh, lyžovanie, maratón, biatlon
Ing. Jiří Mikoláš, CSc. - plávanie