Apríl plný podujatí

pridané: 04.04.2014, kategória: akcie mesta

Mesiac apríl bude opäť bohatý na podujatia z rôznych oblastí. Divadlo, koncerty, beh, filmy, jarmok...každý si nájde to svoje. Aj tou cestou vám chceme ponúknuť pestrú paletu kultúrno-spoločenských podujatí.

Mesto Martin a Centrum kultúry Martin, n.o. pre Vás pripravili na mesiac apríl opäť bohatý program. Divadelné predstavenia, besedy, rockové koncerty, premietanie filmov, filmové večery, a samozrejme, podujatia aj pre tých najmenších. Mestská scéna má opäť čo ponúknuť. Mestskú scénu nájdete priamo na pešej zóne na Ul. M.R. Štefánika 54 v priestoroch bývalého Hifi klubu oproti Turčianskej knižnici. Mestská karta Martin sa oplatí aj na Mestskej scéne. Ak ste držiteľom mestskej karty, stačí sa ňou preukázať pri zakúpení lístka a získate na vybrané podujatia zľavu.

Viac informácií: www.mestskascena.sk, www.facebook.com/mestskascena, tel.č.: 0918 508 578

Vo štvrtok 17. apríla sa v centre mesta od 9.00 hod. na Divadelnom námestí uskutočnia tradičné Veľkonočné trhy. Kultúrny program plný veľkonočných zvykov a tradícií začne od 15.00 hod. V piatok po Veľkej noci 25. apríla sa uskutoční otvorenie Ihriska Buď Fit, ktoré je vybudované v mestských častiach Záturčie i Sever. Podujatia budú pokračovať aj ďalším kolom Martinskej celoročnej olympiády rekreačných športovcov, ktorým je bežecký pretek. Štart preteku je o 10.00 hod. v Múzeu slovenskej dediny v Jahodníckych hájoch, prezentácia začne už od 9.30 hod.

Aprílové podujatia mesta Martin (PDF, 160kB)
Mestská scéna Martin - aprílové podujatia (PDF, 220kB)
Program kina Mestská scéna Martin - apríl 2014 (PDF, 290 kB)