Najväčšie zľavy s Mestskou kartou

pridané: 28.11.2013, kategória: aktuality

Hovoria Vám niečo názvy ERKA SERVICE, AQUA – EXOTIC Marián Kašuba, GORENJE KUCHYNE, ROCCO, Miroslav Matula – SLUŽBY V AKVARISTIKE, CENTRUM PROSPERITY, APLEND, KOZEL PUB, OBČERSTVENIE GOOD FOOD, PENZION ĽADOVEŇ či PEGAFUN DANCE GROUP? To sú prevádzky, ktoré Vám, držiteľom Mestskej karty Martin, poskytujú tie najväčšie zľavy.Na svoje si prídu nielen nadšenci korčuľovania na ľade, ale aj akvaristiky, tancovania i návštevníci kultúrnych podujatí. Najväčšie zľavy ocenia aj domáci majstri pri nákupe farieb, pri rekonštrukcii kuchyne, návšteve autoservisu. Pobytové zájazdy, dobré jedlo i relax v saune určite poteší v zimnom období každého držiteľa Mestskej karty Martin. Už čoskoro sa potešia zľavám s Metskou kartou aj milovníci zimných športov.

Najväčšie zľavy s Mestskou kartou - kompletný zoznam prevádzok s najväčšími zľavami na Mestskú kartu (pdf)

Viac informácií o tom, ako a kde si môžete Mestskú kartu vybaviť a o jej výhodách, nájdete na www.martin.sk/karta. Nájdete tu aj kompletný zoznam všetkých poskytovateľov zliav na Mestskú kartu.

Ak chcete byť informovaný o výstrahách SHMÚ, opravách ciest a chodníkov, o vývoze odpadu, ale aj o výhodách, ktoré prináša Mestská karta Martin, zaregistrujte sa bezplatne na www.martin.sk/sms.