MESTSKÁ KARTA SA OPLATÍ! Poďte na koncert Pavla Hammela alebo nakúpte lacnejšie permanentky na zápasy MHC Mountfield Martin

pridané: 18.09.2013, kategória: tlačové správy

Mestská karta Martin sa oplatí! Držitelia Mestskej karty pocítia jej ďalšie výhody. Bezplatný vstup na koncert zakladateľa skupiny Prúdy Pavla Hammela alebo o 15 eur lacnejšia permanentka na hokejovú sezónu 2013/2014 MHC Mountfield Martin, či korčuľovanie zadarmo.

Ukázalo sa, že Mestská karta umožňuje najlacnejší spôsob dopravy v Martine. Jej žiacku verziu si k 31. augustu vybavilo až 3 748 žiakov a 364 študentov. Okrem žiakov si však karta získava čoraz väčšiu popularitu aj u bežných občanov, v auguste si ju vybavilo 8 355 občanov, čím celkový počet vydaných kariet stúpol na 14 154.

Úspech, ktorý Mestská karta dosiahla za pomerne krátky čas od je spustenia v júli minulého roku, doplnil primátor Andrej Hrnčiar slovami: „Martinčanom sme chceli okrem lacnejšieho cestovného v mestkej hromadnej doprave a zliav pri nákupe tovarov a služieb u miestnych podnikateľov priniesť aj ďalšie výhody. Najnovšie je to zľava na permanentky nášho extraligového klubu MHC Mountfield Martin, korčuľovanie zdarma a akýmsi poďakovaním za dôveru v Mestskú kartu je pre jej majiteľov voľný vstup na koncert Pavla Hammela.“

Okrem lacnejšieho cestovania v MHD však karta ponúka aj výhodnejšie nákupy v takmer 140 prevádzkach v Turci. Mesto Martin zároveň pre držiteľov Mestskej karty pripravilo aj ďalšie výhody. Tentoraz je to vstup zadarmo na koncert Best of Pavol Hammel, ktorý sa uskutoční 16. októbra 2013 o 19.00 hod. v Kine Strojár v Martine. Predaj vstupeniek na koncert už začal, preto držiteľom karty odporúčame, aby si svoje lístky zaobstarali čím skôr, sála má svoju maximálnu kapacitu a vstupenky sú na konkrétne miesto. Je teda predpoklad, že najlepšie miesta v sále budú čoskoro obsadené.
Po boku Pavla Hammela sa predstavia aj známi muzikanti Juraj Burian a Martin Valihora, sprevádzať ich budú hudobníci pražskej skupiny Alvik. Lístky za cenu 9 eur si môžete kúpiť priamo v pokladni Kina Strojár alebo rezervovať e-mailom na kino@dostrojar.sk alebo na tel. čísle 043/4224994. Ak ste držiteľom Mestskej karty Martin stačí, keď sa preukážete svojou mestskou kartou pri pokladni a bezplatne tak získate vstupenku na koncert Best of Pavol Hammel. Mestskú kartu si prineste so sebou aj na samotný koncert, pri vstupe do sály je potrebné predložiť ju uvádzačke spolu s lístkom. Pokiaľ kartu nevlastníte, môžete si ju vybaviť na troch kontaktných miestach v Martine – v Klientskom centre Mestského úradu, v kancelárii predaja MHD na autobusovej stanici a v prevádzke SAD na Kollárovej ulici. Viac informácii o mestskej karte získate na www.martin.sk/karta.

Vlastníci Mestkej karty môžu využiť aj zľavu 15 eur pri kúpe permanentky na extraligovú hokejovú sezónu a MHC Mountfield Martin alebo sa už od najbližšej nedele môžu celú sezónu korčulovať zdarma. Aktuálny rozpis hodín verejného korčulovania je k dispozícií na stránke www.sportzar.sk.

Ak chcete byť informovaný o ďalších výhodách, ktoré prináša Mestská karta Martin, zaregistrujte sa bezplatne na www.martin.sk/sms. www.martin.sk/sms.Best od Pavol Hammel - plagát (pdf)Lacnejšie permanentky MHC Mountfield Martin sú s Mestskou kartou (pdf)