Ulica P. Mudroňa bude uzavretá ešte dva mesiace

pridané: 31.07.2012, kategória: aktuality

Rekonštrukcia teplovodného potrubia v meste Martin pokračuje. Uzávierka cesty na Ul. P. Mudroňa je plánovaná do 14. septembra.

Mesto Martin upozorňuje vodičov i obyvateľov mesta na uzávierku cesty I/65 na Ul. P. Mudroňa v úseku od križovatky s Ulicou Škultétyho – Hroboňova po križovatku s Ul. A. Kmeťa z dôvodu rekonštrukcie teplovodného potrubia, ktorá trvá od 27. júna a pokračovať by mala do 14. septembra. V prípade priaznivých okolností môže dôjsť aj k skoršiemu ukončeniu prác, ako to bolo aj v prípade predchádzajúcej etapy rekonštrukcie prechádzajúcej cez Ulicu Bernolákova – Robotnícka.
Na Ulici P. Mudroňa je uzavretý konkrétne úsek od križovatky Škultétyho – Hroboňa po vjazd do Transmisií – Martinské centrum imunológie (MCI) a úsek od Ul. A. Kmeťa po vjazd do Transmisií – Martinské centrum imunológie (MCI).
Autobusová zastávka z Ul. P. Mudroňa je premiestnená pred bývalý hotel SLOVAN. Mesto žiada vodičov o trpezlivosť, rešpektovanie dopravného značenia a pokynov príslušníkov policajného zboru, resp. mestskej polície.