Ulica P. Mudroňa bude uzavretá, železničné priecestie už otvoria

pridané: 26.06.2012, kategória: úradné oznamy

Rekonštrukcia teplovodného potrubia v meste Martin pokračuje. Od zajtra 27. júna bude uzavretá cesta I/65 na Ul. P. Mudroňa. Železničné priecestie na Uliciach Bernolákova – Robotnícka bude opäť prejazdné v oboch smeroch.

Mesto Martin upozorňuje vodičov i obyvateľov mesta na uzávierku cesty I/65 na Ul. P. Mudroňa v úseku od križovatky s Ulicou Škultétyho – Hroboňova po križovatku s Ul. A. Kmeťa z dôvodu rekonštrukcie teplovodného potrubia, ktorá bude trvať od zajtra 27. júna do 14. septembra. Konkrétne ide o úsek od križovatky Škultétyho – Hroboňa po vjazd do Transmisií – Martinské centrum imunológie (MCI) a úsek od Ul. A. Kmeťa po vjazd do Transmisií – Martinské centrum imunológie (MCI).
Pacientov a klientov zdravotníckych zariadení prosíme nech sa o prístupe motorovými vozidlami k zdravotníckym zariadeniam informujú u svojich lekárov, resp. u správcov budov alebo prevádzkovateľov objektov.
Predpokladá sa, že železničné priecestie na Uliciach Bernolákova – Robotnícka bude opäť prejazdné v oboch smeroch hneď po zmene dopravného značenia a ukončení obchádzkovej trasy po Ul. J. Nováka – Bernolákova, čo by malo byť najneskôr zajtra 27. júna v ranných hodinách.
Autobusová zastávka z Ul. P. Mudroňa bude premiestnená pred bývalý hotel SLOVAN.
Mesto žiada vodičov o trpezlivosť, rešpektovanie dopravného značenia a pokynov príslušníkov policajného zboru, resp. mestskej polície.

Dokumenty na stiahnutie:

Povolenie na čiastočnú uzávierku I.(pdf, veľkosť:2191.4 kB)
Povolenie na čiastočnú uzávierku II.(pdf, veľkosť:35.7 kB)
Výkresy (pdf, veľkosť:3312.8 kB)