Mestská karta bude už čoskoro pre všetkých

pridané: 14.06.2012, kategória: aktuality

Lacnejšie cestovné a lacnejšie nákupy a služby v meste. Mesto Martin zavádza pre svojich občanov novú službu – Mestská karta, s ktorou získate oboje. Od 1. júla ju môžete mať aj vy.

Mesto Martin pristupuje od augusta 2012 k zmene výšky cestovného v mestskej hromadnej doprave (MHD), no zároveň predstavuje novú službu - Mestská karta. Tá držiteľovi zabezpečí, že výška základného cestovného ostane na rovnakej úrovni ako doteraz, a to 0,49 €.

HLAVNÉ VÝHODY KARTY PRE OBČANA:
• lacnejšie cestovné v MHD
• lacnejšie nákupy a služby v meste

HLAVNÉ VÝHODY KARTY PRE PODNIKATEĽA:
• vernostný a zľavový systém bez nákladov
• aktívny marketing a dosah na majiteľov kariet

Pre koho je karta určená:
Multifunkčná karta je určená nielen pre občanov, ktorí denne cestujú v MHD, ale aj príležitostným cestujúcim a držiteľom poskytuje okrem výhodnejšieho cestovného aj ďalšie výhody, ako sú napríklad zľavy u miestnych predajcov či poskytovateľov služieb.

Vydávanie a platnosť mestskej karty:
Platnosť a vydávanie mestkej karty sa začína od 1. júla. Karty budú vydávané občanom na troch miestach: v budove Mestského úradu v Martine, v pokladni SAD na autobusovej stanici a v prevádzke SAD na Kollárovej ulici. Mesačný poplatok za mestkú kartu sa začne účtovať až od septembra, počas júla a augusta sa mesačný poplatok neúčtuje a kartu je možné využívať zdarma.

Poplatok za vydanie Mestskej karty
Karta mesta Martin s aplikáciou Doprava 0 €
Karta mesta Martin bez aplikácie Doprava 7,90 €/ročne
Karta mesta Martin bez aplikácie Doprava študent/žiak 5,90 €/ročne
Karta mesta Martin bez aplikácie Doprava ŤZP, ŤZP-S, senior 2,40 €/ročne

Výška mesačného poplatku za používanie karty s aplikáciou Doprava
Karta mesta Martin – celá, študent, žiak 0,70 €/mesiac
Karta mesta Martin – ŤZP, ŤZP-S, občan nad 65 rokov, senior 0,20 €/mesiac

Zmena cestovného v MHD platná od 1. augusta:
S mestskou kartou zaplatíte od 1. júla v MHD základné cestovné len 0,49€. Cena základného lístka s dopravnou kartou SAD sa od augusta zvýši na 0,60€. Platba v hotovosti za základné cestovné bude vo výške 0,70€.

Dopravné karty SAD ostanú aj po zavedení Mestskej karty naďalej platné. Kredit z dopravnej karty je možné presunúť na Mestskú kartu.

Výhody pre podnikateľov, ktorí vstúpia do Zľavového systému multiCARD:
• ušetrenie nákladov na vytvorenie a správu svojho "vlastného kartového systému" (ak nemajú svoj vlastný vernostný systém)
• využitie Karty multiCARD ako identifikačnej karty už fungujúceho vernostného systému (pre tých, ktorí majú svoj vernostný systém)
• ušetrenie nákladov na vydávanie kariet - vernostných, zľavových ...
• istotu, že každý držiteľ Karty multiCARD kartu nosí denne so sebou a môže ju použiť
• bezplatné použitie Karty multiCARD ako svojho marketingového nástroja
• oslovenie všetkých držiteľov karty na webovej stránke www.multicard.sk formou banerov a e-mailových novín
• bezplatné uverejnenie v zozname partnerov zľavového systému na www.multicard.sk
• oslovene potenciálnych zákazníkov vďaka informačnému letáku so zoznamom obchodných prevádzok, kde je poskytovaná zľava držiteľom Karty multiCARD, ktorý každý držiteľ Karty obdrží pri jej aktivovaní
• získanie spokojných zákazníkov - zákazník zvýhodnený formou zľavy je spokojný zákazník

Podnikatelia, ktorí majú záujem zapojiť sa do zľavového systému a poskytovať zákazníkom zľavu prostredníctvom Mestskej karty, môžu kontaktovať obchodného zástupcu spol. multiCARD: Ing. Dušan Špirec, mail: obchod@multicard.sk, Telefón: 0949 423 505

Tu si môžete stiahnuť oficiálny letak(pdf, veľkosť:232.8 kB) a letak so základnými informáciami (pdf, veľkosť:222.6 kB) o službe .